مشاوره و سفارش

گلدان پلاستیکی :

شاید یکی از مهم‌ترین موارد در انتخاب گلدان‌ها این است که دارای سوراخ‌های زهکشی مناسبی باشند. گیاهان نه تنها نیاز به رشد مناسب دارند بلکه به ریشه‌های آن‌ها نیز باید اکسیژن کافی برسد. اگر ریشه‌ها خوب تغذیه نشوند نمی‌توانند مواد غذایی مورد نیاز گیاه و یا گل را در اختیارش قرار دهند از این رو در هنگام خرید گلدان دقت داشته باشید تا سوراخ‌های زهکشی مناسبی داشته باشند.

گلدان پلاستیکی مستطیلی
خرید میز پلاستیکی

میز و صندلی پلاستیکی :

میزهای پلاستیکی از استهلاک کمتری نسبت به بقیه میزها برخوردار هستند و همچنین دردسرهای میزهای چوبی و میزهای فلزی را ندارد. میز و صندلی پلاستیکی در مقابل آب مقاوم بوده و به راحتی می‌توان آن را شست یا با دستمال مرطوب تمیز کرد اما میزهای چوبی و فلزی علاوه بر سنگین بودن در مقابل آب ممکن است مقاوم نباشد و در جابه جایی ها به راحتی آسیب می ببیند. در کنار همه‌ی این مزیت‌ها مهمترین مزیت میز پلاستیکی مقرون به صرفه بودن آن می‌باشد.

جعبه پلاستیکی :

بهترین جعبه های پلاستیکی دارای ویژگی های خاصی می باشند. معیارهای تشخیص جعبه پلاستیکی مطلوب در جنس، ابعاد و کیفیت آنان است و شما با شناخت و آگاهی از بهترین شاخص های بهداشتی و ایمنی جعبه زباله و یا جعبه گلدان مرغوب، بهترین آن را برای مصارف مورد نظر خود انتخاب نمایید. از مزایای جعبه های پلاستیکی می توان به : مقاومت بالا در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی؛ داشتن دهانه مناسب؛قابلیت قرارگیری آسان در هر محیط و زیبایی و سازگاری با محیط را نام برد.

گلدان پلاستیکی جعبه
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی پاساک پلاست با بهره گیری از دانش روز دنیا در تبلیغات و شناسایی نیاز روز مشتری، می کوشد ابتدا به عنوان مشاور بهترین گزینه را در مورد گلدان پلاستیکی مورد نظر مشتری به وی معرفی نماید و سپس با در اختیار قرار دادن همه محصولات که در طرح و رنگ و ابعاد کاملا متفاوت می باشند، سلیقه مشتری خود را شناسایی کند و آگاهانه ترین خرید را برای مشتری خود به ارمغان بیاورد. باور ما این است که تنها با داشتن اطلاعات کافی می توان خریدی خوب انجام داد. می کوشیم اطلاعات کاملی در مورد گلدان پلاستیکی در اختیار شما قرار دهیم تا بهترین گزینه را بتوانید انتخاب کنید.
.

مدیر مجموعه پاساک پلاست

محسن خانی

Call Now Buttonتماس بگیرید