مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع جانانی پلاستیکی شفاف

آنچه در این مقاله می خوانید...

راه های جلوگیری از خشک شدن ناناستفاده از جانانی پلاستیکی شفاف در آشپزخانهخرید انواع سایزهای جانانی از تهران
جانانی پلاستیکی

بسیاری از افراد ترجیح می دهند در آشپزخانه از یک جانانی پلاستیکی شفاف برای قرار دادن نان به همراه سفره یا زیرسفره استفاده کنند. این نوع جانانی ها در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ توسط شرکت پاساک پلاست ارائه می شود.

راه های جلوگیری از خشک شدن نان

بسیاری از افراد از یک ترفند قدیمی که بیشتر مادربزرگ ها استفاده می کردند، برای جلوگیری از خشک شدن نان استفاده می کنند. این ترفند همان قرار دادن یک تکه سیب زمینی، کرفس یا سیب خوردنی در جانانی می باشد. برخی دیگر نیز نان را کاملا داخل یک سفره نرم می پوشانند و داخل جانانی قرار می دهند.

جانانی پلاستیکی

امروزه استفاده از فریزر باعث می شود به راحتی نان را حداقل یک هفته در خانه نگهداری کرد، همچنین افراد قبل از اینکه نان را در فریزر بگذارند، آن را به تکه های کوچکتر تقسیم بندی می کنند و سپس به این صورت هر بار که خواستند نان بردارند، مطابق با میزان مصرف خود در هر وعده غذایی برمی دارند و اینگونه از اسراف نان نیز جلوگیری می شود.

جانانی پلاستیکی

اما نان حداقل به مدت یک روز در فریزر هم نباشد، نرم و قابل خوردن باقی می ماند و در آشپزخانه باید از یک جانایی مناسب برای نگهداری آن استفاده کرد. امروزه همه از جانانی پلاستیکی برای این کار استفاده می کنند که هم سبک بوده و قابلیت جابجایی راحت دارد، و هم اینکه دارای طرح های متنوع و متناسب با انواع دکوراسیون ها در آشپزخانه های ساده و ایرانی می باشد.

جانانی پلاستیکی

استفاده از جانانی پلاستیکی شفاف در آشپزخانه

جانانی پلاستیکی شفاف نسبت به نوع رنگی آن که محتویان جانانی در آن مشخص نمی شود، با استقبال بیشتری از سوی مشتریان همراه بوده هست.

جانانی پلاستیکی

این جانانی ها دارای مدل گرد، مربعی و مستطیلی می باشند و به عنوان ظروف پلاستیکی در انواع پلاستیک فروشی ها و پلاسکوها در شهرها پیدا می شوند. تنوع طرح و مدل جانانی پلاستیکی هرچقدر بهتر باشد و با آشپزخانه سازگاری بیشتری داشته باشد، با فروش بیشتری نیز مواجه می شود.

جانانی پلاستیکی

اما اینکه نوع شفاف آن بیشتر مورد پسند مشتریان است، کاملا برای فروشنده قابل درک هست. فرض کنید بسیار خسته و کسل هستید و حتی حوصله ندارید که در یخچال یا جانانی را باز کنید، آنگاه برای اینکه بدانید در جانانی نان هست یا نه، کافیست به آن نگاهی بیاندازید، چون شفاف هست به راحتی بدون باز کردن آن می فهمید که داخلش نان هست یا نه و اگر نبود به سراغ یخچال می روید، چون باز کردن در یخچال حتی در بدترین اوضاع و شرایط روحی و جسمی و روانی، به عنوان یکی از آرامش بخش ترین حرکات در بین انسانها شناخته شده هست و زمانی که محتویات یخچال را نگاه می کنند مانند این است که به بزرگترین بانک اطلاعاتی جهان در مورد اغذیه و نوشیدنی ها و سبزیجات و… دست پیدا کرده اید.

جانانی پلاستیکی

سعی ما این هست که به همه احساسات مشتریان خود نسبت به محصولی که تولید می کنیم، آگاهی داشته باشیم.

خرید انواع سایزهای جانانی از تهران

خرید انواع جانانی پلاستیکی شفاف را می توان از مسئول فروش در شرکت کارخانه تهران درخواست کرد و با کمترین قیمت ممکن و به صورت اینترنتی هر نوع جانانی که مدلش مد نظر قرار گرفت را سفارش داد.

جانانی پلاستیکی

سایزهای جانانی پلاستیکی را باید در کاتالوگ آن به همراه رنگ های موجود مشاهده کرد و مطابق با آشپزخانه ای که در اختیار داریم، سایز متوسط، بزرگ یا کوچک آن را انتخاب کنیم. امروزه نیز شرکت کارخانه و انواع تولید کننده ها با داشتن سایت اینترنتی و ارتباط مستقیم با مشتریان خود، به راحتی مشخصات محصولات پلاستیکی خود را به همراه قیمت عمده فروشی در اختیار آنان قرار می دهند تا مشتریان نیز خرید آگاهانه و ارزان قیمت را تجربه کنند.

محسن خانی

من در حوزه محصولات پلاستیکی فعالیت میکنم

مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید