مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سطل زباله پلاستیکی پدالی کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سطل زباله پلاستیکیمزیت سطل زباله پلاستیکی پدالیسایز سطل پدالی در تولیدخرید محصول پلاستیکی با قیمت ارزان
سطل زباله پلاستیکی پدالی

سطل زباله پلاستیکی پدالی به عنوان نوعی از سطل های جدید هست که به راحتی می توان هر گونه آشغال و دور ریختی را با کمترین دردسر به داخل آن انداخت. این نوع از سطل زباله در سایز کوچک و بزرگ توسط شرکت کارخانه قابل خرید می باشد.

انواع سطل زباله پلاستیکی

از انواع سطل زباله پلاستیکی می توان به سطل زباله موج، سطل رز، سطل پنگوئن، سطل صبا و … اشاره داشت. البته هر کدام از این ها اسم برند تولیدکننده می باشد که در بازار شناخته شده است. مشتری باید قبل از خرید مدل سطل، اندازه دقیق طول، عرض و ارتفاع و قیمت را بداند.

سطل زباله پلاستیکی پدالی سطل زباله پلاستیکی پدالی

این سطل ها به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند که بر اساس نوع درب آن می باشد. یا درب ساده هستند که با دست باید آن را برداشت و گذاشت، و یا اینکه پدالی می باشند . با فشار پا، درب آن به راحتی باز شده، آشغال درون آن ریخته می شود، و با برداشتن پا از روی پدال، درب به راحتی بسته می شود.

سطل زباله پلاستیکی پدالی

از این رو مشتری هنگام مراجعه به فروشنده یا تولید کننده، ابتدا نوع سطل زباله پلاستیکی درخواستی خود را مشخص کرده، سپس سایزها و مدل های متفاوت را مشاهده می کند.

مزیت سطل زباله پلاستیکی پدالی

مزیت سطل زباله پلاستیکی پدالی نسبت به درب ساده، کاربری بسیار راحت تر آن می باشد. همانطور که از نامش پیداست، تنها با فشردن پدالی در قسمت وسط و پایین سطل، به راحتی درب باز شده و می توان آشغال را درون سطل ریخت. از این رو کمترین کثیف کاری در هنگام ریختن زباله ایجاد می شود.

سطل زباله پلاستیکی پدالی

بیشتر خانم های خانه دار سطل زباله پلاستیکی پدالی را به درب ساده ترجیح می دهند، زیرا که کارهای مربوط به آشپزخانه سریع تر و با نظافت بهتر انجام می شود.

سطل زباله پلاستیکی پدالی

سایز سطل پدالی در تولید

سطل زباله پلاستیکی پدالی دارای سایزهای زیر می باشد:

  1. طول:۴۰ عرض:۳۹ ارتفاع:۶۴
  2. طول:۳۸ عرض:۳۶ ارتفاع:۴۷
  3. طول:۳۳ عرض:۳۰ ارتفاع:۴۰
  4. طول:۲۷ عرض:۲۵ ارتفاع:۳۵
  5. طول:۲۲ عرض:۲۰ ارتفاع:۳۰

این سطل ها توسط کارخانه های متعددی با استفاده از قالب دستگاه تزریق پلاستیک، در سایزهای متفاوت، که معمولا از ارتفاع ۳۰ الی ۷۰ سانتی متر می باشد، طراحی و تولید می شوند.

سطل زباله پلاستیکی پدالی

سایز سطل زباله پلاستیکی درب دار به محیط آشپزخانه یا اتاقی که قرار است در آن قرار داده شود، بستگی دارد، مثلا در آشپزخانه ای با وسعت ۲۵ الی ۳۰ متر از سطل زباله با ارتفاع ۴۰ به بالا استفاده می شود. اما در اتاقی با وسعت ۲۰ متر که معمولا زباله کمتری درون سطل قرار می گیرد، از سطل زباله کوچک با ارتفاع تقریبی ۳۰ سانتی متر هم می توان استفاده کرد.

سطل زباله پلاستیکی پدالی

خرید محصول پلاستیکی با قیمت ارزان

خرید هر گونه محصول پلاستیکی را می توان به صورت اینترنتی و یا حضوری از شرکت کارخانه انجام داد. امروزه آدرس کارخانه و انبار مجموعه های تولیدی را به راحتی از اینترنت میتوان پیدا کرد.

سطل زباله پلاستیکی پدالی

در مورد محصولاتی همچون سطل زباله پلاستیکی پدالی و درب ساده، مشتری تمایل دارد تا ابتدا سایز دقیق سطل، رنگ های موجود، کیفیت ساخت و ماندگاری آن را بداند، سپس با توجه به بودجه مالی که دارد، خرید خود را انجام دهد.

سطل زباله پلاستیکی پدالی

امروزه نیز بیشتر افراد به دنبال شرکت کارخانه می باشند تا بتوانند خرید خود را با قیمت اصلی و مرجع انجام دهند و صرفه اقتصادی برایشان داشته باشد.

از این رو شرکت پاساک پلاست به عنوان مجموعه ای که کاتالوگی کامل از محصول پلاستیکی را با قیمت شرکت کارخانه ارائه می دهد، سعی دارد خرید آگاهانه و ارزان را برای همه مصرف کنندگان عزیز در سراسر کشور فراهم آورد و از این رو ارتباط با کارشناسان و مشاورین می تواند بهترین راه برای رسیدن به هدف مورد نظر مشتری باشد.

محسن خانی

من در حوزه محصولات پلاستیکی فعالیت میکنم

مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید