مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع سطل زباله پلاستیکی پدال دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیت سطل زباله پلاستیکی پدال دارقیمت انواع سطل زباله در بازار
سطل زباله پلاستیکی پدال دار

سطل زباله پلاستیکی پدال دار به عنوان گزینه ای است که بیشترین درخواست را از سوی بانوان خانه دار دارد. این سطل ها چون پدالی هستند، کمترین اتلاف وقت را در هنگام تمیزکاری به همراه دارند. جهت اطلاع از انواع رنگ ها و قیمت ها کافیست با ما همراه شوید.

مزیت سطل زباله پلاستیکی پدال دار

سطل زباله پلاستیکی پدال دار به دلیل جنس پلاستیکی که دارد دارای وزن بسیار کمتر نسبت به نوع چوبی و شیشه ای هست، همچنین به دلیل نوع پدالی بودن آن، انداختن آشغال به داخل سطل را با کمترین دردسر مهیا می کند.

سطل زباله پلاستیکی پدال دار

همچنین پدال ها چون دارای اتصال فلزی هستند، به ندرت خراب و یا شکسته می شوند.

سطل زباله پلاستیکی پدال دار

مشتری اصلی سطل زباله پلاستیکی اکثرا بانوان می باشند که بخشی از فعالیت های روزانه آنان در آشپزخانه بوده و از این رو هنگام خرید دقت بسیاری به خرج می دهند. تولید کننده نیز به این مسئله واقف می باشد تا سطلی را تولید کند که هم از لحاظ طرح و رنگ به وسایل آشپزخانه بیاید، و هم اینکه از وزن سبکی برخوردار باشد تا حمل و جابجایی آن نیز هنگام خالی کردن آشغال ها (که مسئولیت اصلی آن با آقایان می باشد) دچار دردسر نشوند.

سطل زباله پلاستیکی پدال دار

از این رو سطل زباله پلاستیکی پدال دار به عنوان گزینه ای که بهترین جایگزین برای سطل های زباله با درب معمولی می باشد، طی سالیان اخیر راحتی بیشتری را در تمیزکاری خانه و محیط کار فراهم آورده است و با تولید رنگ های متفاوت و سایزهای متنوع، کاربری بسیار زیادی علاوه بر خانه ها در محیط های درمانی، بیمارستان ها، مراکز آموزشی، هتل ها، رستوران ها و… داشته است.

سطل زباله پلاستیکی پدال دار

قیمت انواع سطل زباله در بازار

قیمت سطل زباله پلاستیکی پدال دار را می توان از مسئول فروش کارخانه در اسرع وقت جویا شد.

سطل زباله پلاستیکی پدال دار

امروزه به دلیل رشد اینترنت و فضای مجازی،نحوه فروش و به طور کلی نحوه کسب و کار نیز تغییر کرده است. از این رو تولید کنندگان و کسبه نیز به خوبی می دانند به روز بودن یکی از عوامل موفقیت در بازار می باشد.

شرکت کارخانه با داشتن ارتباط اینترنتی و مجازی با مشتریان خود سعی دارد انواع محصولات پلاستیکی را با اطلاعات کامل در اختیار آنان قرار دهد تا ابتدا آگاهی مشتری را از محصول بالا ببرد و سپس با ارائه لیست قیمت شرکت کارخانه خریدی مطابق با بودجه مالی مشتری را برای وی فراهم آورد.

مشاور و مسئول فروش آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

محسن خانی

من در حوزه محصولات پلاستیکی فعالیت میکنم

مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید