گلدان پلاستیکی آپارتمانی

بسیاری از افراد برای داشتن محیط سبز و زیبا در خانه خود، از گلدان پلاستیکی آپارتمانی در رنگ های شاد و متنوع استفاده می کنند. این گلدان ها در انواع سایزها و رنگ ها با قیمت شرکت کارخانه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

چرا گلدان و گل باید در محیط زندگی باشد؟

امروزه به دلیل اینکه بسیاری از افراد دارای زندگی ماشینی و روزمرگی هستند، نیاز به طبیعت در درون آنها بسیار احساس می شود. از این رو باید فرصت کنند و به دل طبیعت بزنند تا کمی آرامش روحی و روانی پیدا کنند. همچنین می توانند در خانه خود از آثار طبیعت نظیر گل و گیاه در گوشه خانه یا بالکن یا تراس خود استفاده کنند و محیط سبز به وجود بیاورند و احساس بهتری پیدا کنند.

گلدان پلاستیکی کاکتوس

از این رو اهمیت داشتن گل و گلدان در محیط زندگی و کار بسیار مورد توجه است و باید از بهترین و سازگارترین گیاهان با آب و هوای محیطی که در آن زندگی می کنیم استفاده کنیم.

به این صورت می توانیم روحیه خود را بهبود ببخشیم و فضای طبیعی را برای همیشه در اطراف خود داشته باشیم.

برای نگهداری صحیح از این فضای طبیعی نیز باید از گلدان مناسب و هم اندازه گیاه استفاده کرد تا رشد و نگهداری از گیاهان به بهترین شکل ممکن اتفاق بیافتد.

کیفیت گلدان پلاستیکی چقدر اهمیت دارد؟

گلدان مناسب برای گیاه از اهمیت بسیار بالایی در نگهداری اصولی آن برخوردار می باشد. در بازار گلدان های بسیاری اعم از سفالی، سیمانی، سرامیکی، چوبی، فلزی، پلاستیکی و… وجود دارد که پر فروش ترین آن گلدان پلاستیکی می باشد.

گلدان پلاستیکی گرد

این گلدان دارای انعطاف پذیری بیشتری بوده و انواع مشکی آن برای گلخانه، و نوع رنگی و سفید برای آپارتمان و ویلا به کار می رود. اهمیت آن نیز به مراتب برای نوع گیاهی که قرار است در آن گذاشته شود، مورد توجه هست.

گلدان پلاستیکی از مواد اولیه پلیمری ساخته می شود و هرچه درصد خلوص این مواد بالاتر باشد، کیفیت گلدان بالاتر بوده و ماندگاری بهتری در برابر باران و آفتاب طولانی مدت دارد.

گلدان پلاستیکی مشکی از مواد درجه دو ساخته می شود و بیشتر کاربری گلخانه ای و کشاورزی دارد و از این رو کیفیت آن در حد ۳ یا ۴ سال برای مشتری مورد اهمیت است.

گلدان مستطیلی کشیده

اما گلدان پلاستیکی رنگی و سفید از مواد درجه یک ساخته می شود و عمر آن بسیار بیشتر بوده و ماندگاری و کیفیت رنگ بدنه آن برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا که جنبه تزئینی دارد و بیشتر جلوی چشم مخاطب قرار می گیرد و دکوراسیون زیبا به وجود می آورد.

انواع گلدان پلاستیکی را چگونه ببینیم؟

انواع گلدان پلاستیکی آپارتمانی را به راحتی می توان از طریق راه های ارتباطی واتسآپ و تلگرام و… از مسئول فروش به صورت لیست و کاتالوگ به همراه قیمت شرکت کارخانه دریافت کرد.

گلدان مستطیلی کشیده

بهترین راه برای خرید، آشنایی کامل با محصول و قیمت آن می باشد تا بتوان با توجه به فضایی که در اختیار قرار گرفته است، و همچنین بودجه مالی که برای این کار در نظر گرفته شده است، گلدان مناسب را انتخاب کرد. از این رو باید با همه سایزها و مدل ها و رنگ های گلدان ها آشنایی داشته باشیم تا بتوانیم رنگ گلدان مناسب با زمینه خانه و یا محل کار خود را انتخاب کنیم.

طرح های گلدان پلاستیکی آپارتمانی کدام هست؟

از انواع طرح های گلدان پلاستیکی آپارتمانی موارد زیر را می توان نام برد:

  1. گلدان پلاستیکی مستطیلی
  2. گلدان پلاستیکی مربعی
  3. گلدان پلاستیکی گرد
  4. گلدان پلاستیکی بلند
  5. گلدان پلاستیکی خورجینی
  6. گلدان پلاستیکی آویزی
  7. گلدان پلاستیکی بالکنی
  8. گلدان پلاستیکی پایه دار
  9. گلدان پلاستیکی دیواری

همه این گلدان ها دارای رنگ های قرمز، آبی، سبز، بنفش، صورتی، قهوه ای، سفید و نوک مدادی می باشند و با توجه به نیاز مشتری هر رنگ در تعداد بیشتر تولید شده و به فروش می رسد.

گلدان پلاستیکی

گلدان پلاستیکی آپارتمانی باید دارای طرح های متنوع باشد تا بتوان در هر فضایی دکوراسیونی سبز و طبیعی را به وجود آورد. از این رو اکثر تولید کننده ها نیز می کوشند با تغییر قالب دستگاه تزریق پلاستیک، انواع مدل های گلدان را طراحی کنند تا پاسخگوی نیاز مشتری ها باشند.

قیمت مناسب گلدان را چگونه پیدا کنیم؟

قیمت گلدان پلاستیکی آپارتمانی را می توان از کارشناس فروش جویا شد.

گلدان پلاستیکی دو طرفه

این گلدان ها دارای قیمت خرده و عمده می باشند که با توجه به حجم خرید مشتری ارائه می شود. برای کسانی که در حد مصرف خانگی خود خرید دارند، طبیعتا ممکن است به فروشگاه کارخانه مراجعه کنند تا خرید خرد خود را انجام دهند. اما برای کسانی که برای باغ یا ویلای خود، یا حتی خانه خود، تعداد مشخصی گلدان خریداری می کنند و خرید آنها خرد نمی باشد، به دنبال قیمت عمده هستند و می خواهند ارزان ترین گزینه را پیدا کنند. از این رو به کارخانه مراجعه می کنند تا خرید مقرون به صرفه داشته باشند.

البته امروزه کارخانه با داشتن سایت و فروشگاه اینترنتی به صورت مستقیم با مشتریان خود در ارتباط می باشد و قیمت کارخانه را به همه ارائه می دهد. با ما ارتباط برقرار کنید تا بتوانیم اطلاعات کامل گلدان مورد نظر شما را در اختیار قرار دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *