مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت گلدان پلاستیکی باغی بزرگ ساده

آنچه در این مقاله می خوانید...

گلدان پلاستیکی باغیگلدان پلاستیکی بزرگگلدان پلاستیکی سادهقیمت گلدان پلاستیکی
گلدان پلاستیکی باغی

از انواع گلدان پلاستیکی باغی مدل ساده که مناسب کشاورزی و گلخانه داری است، به نوع جعبه ای و سطلی می توان اشاره داشت که دارای سایزهای بزرگ و کوچک بوده و با قیمت مناسب شرکت کارخانه به فروش عمده می رسد.

گلدان پلاستیکی باغی

گالن پلاستیکی ۷۰ لیتری باغی یا همان گلدان کشاورزی و گلخانه ای، به گلدان هایی گفته می شود که از مواد بازیافتی ساخته شده و رنگ مشکی دارند. این گلدان ها در مدل های گرد و مربعی در بازار وجود دارند و قیمت آنها ارزان ترین قیمت در بازار گل و گلدان می باشد. این گلدان ها به عنوان ساده ترین مدل گلدان در بازار شناخته می شوند که مناسب کارهای گلخانه داری و پرورش و نگهداری گل و گیاه در خانه یا محل کار می باشند و کیفیت آنها نیز برای این کار مطلوب است.

گلدان پلاستیکی باغی

البته رنگ گالن پلاستیکی دست دوم باغی چون مشکی می باشد، ممکن است خیلی مناسب فضا و دکوراسیون خانه نباشد، و برای ایجاد یک دکوراسیون شیک معمولا از گلدان پلاستیکی رنگی یا سفید استفاده می شود که زیبایی بیشتری دارد. اما برخی نیز ممکن است از همین گلدان های مشکی در خانه خود برای نگهداری گل و گیاه استفاده کنند تا با هزینه بسیار پایین، یک فضای طبیعی کوچک در خانه خود داشته باشند.

گلدان پلاستیکی بزرگ

سایز گلدان پلاستیکی باغی به نوع نشا یا گیاهی که قرار است در آن گذاشته شود بستگی دارد. گلدان های باغی در بازار با انواع مدل نشایی، سطلی و جعبه ای شناخته می شوند.

گلدان پلاستیکی باغی

گلدان پلاستیکی نشایی دارای سایزهای زیر می باشد:

 • گلدان ۶ نشایی با قطر ۶ و ارتفاع ۶ سانتی متر
 • گلدان ۸ نشایی با قطر ۸ و ارتفاع ۷٫۵ سانتی متر
 • گلدان ۱۰ نشایی با قطر ۹ و ارتفاع ۹ سانتی متر
 • گلدان ۱۲ نشایی با قطر ۱۱ و ارتفاع ۱۱ سانتی متر
 • گلدان ۱۴ نشایی با قطر ۱۳ و ارتفاع ۱۲ سانتی متر
 • گلدان ۱۶ نشایی با قطر ۱۴ و ارتفاع ۱۴ سانتی متر
 • گلدان ۱۷ نشایی با قطر ۱۶ و ارتفاع ۱۵٫۵ سانتی متر

البته منظور از قطر این گلدان ها، در واقع قطر داخلی آنها، بدون در نظر گرفتن لبه گلدان می باشد.

گلدان پلاستیکی سطلی نیز با ابعاد زیر در بازار شناخته می شود:

 • گلدان سطل ۳ با قطر ۱۶٫۵ و ارتفاع ۱۵
 • گلدان سطل ۳٫۵ با قطر ۱۷ و ارتفاع ۱۵٫۵
 • گلدان سطل ۴ با قطر ۱۹٫۵ و ارتفاع ۱۸
 • گلدان سطل ۷ با قطر ۲۲ و ارتفاع ۲۱٫۵
 • گلدان سطل ۱۰ با قطر ۲۶ و ارتفاع ۲۶
 • گلدان سطل ۱۲ با قطر ۳۰٫۵ و ارتفاع ۳۱
 • گلدان سطل ۱۴ با قطر ۳۳ و ارتفاع ۳۶
 • گلدان سطل ۱۶ با قطر ۳۸ و ارتفاع ۴۰

تفاوت گلدان سطلی با گلدان نشایی نیز این است که گلدان های سطلی دارای لبه بوده، اما گلدان نشایی دارای لبه نمی باشد.

گلدان پلاستیکی باغی

گلدان پلاستیکی جعبه نیز با ابعاد زیر توسط تولید کننده ارائه می شود:

 • گلدان جعبه ۲۰*۲۰ با ارتفاع ۱۸
 • گلدان جعبه ۲۶*۲۶ با ارتفاع ۲۴
 • گلدان جعبه ۳۰*۳۰ با ارتفاع ۲۸
 • گلدان جعبه ۳۵*۳۵ با ارتفاع ۳۴
 • گلدان جعبه ۴۰*۴۰ با ارتفاع ۳۸
 • گلدان جعبه ۴۵*۴۵ با ارتفاع ۴۳
 • گلدان جعبه ۵۰*۵۰ با ارتفاع ۴۸
 • گلدان جعبه ۶۰*۶۰ با ارتفاع ۵۶

گلدان جعبه ۴۰*۴۰ به بالا به عنوان گلدان پلاستیکی بزرگ در بازار شناخته می شوند که برای نگهداری انواع درخت و درختچه به کار می روند و وزن آنها نیز بیشتر از بقیه گلدان ها می باشد تا تحمل درخت و خاک مورد نیاز ریشه را داشته باشد. این گلدان های دارای لبه های محکم نیز می باشند تا به راحتی بتوان آنها را جابجا کرد.

به طور کلی همه این مدل های گلدان پلاستیکی باغی به طور عمده تولید و فروش می شوند و به عنوان یکی از وسایل اصلی گلخانه داران در صنعت پرورش گل و گیاه به حساب می آیند و کیفیت و قیمت آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

گلدان پلاستیکی ساده

گلدان پلاستیکی ساده مناسب باغداری و کشاورزی از مواد درجه دو ساخته می شود و اصطلاحا به آن گلدان پلاستیکی بازیافتی نیز گفته می شود. این گلدان ها دارای بدنه پله پله ای یا راه راه می باشند و در بازار به صورت بسته های ۱۰۰۰ تایی، ۵۰۰ تایی، ۲۵۰ تایی، ۱۰۰ تایی و ۵۰ تایی به فروش می رسند. مشتری اصلی گلدان پلاستیکی ساده کشاورز و گلخانه دار بوده و در برخی مواقع که افراد تمایل دارند تا یک گلخانه بسیار کوچک در خانه خود داشته باشند، مشتری این گلدان ها می شوند. زیرا هزینه این گلدان ها بسیار کمتر از نوع سفید یا رنگی می باشد و همه می توانند با داشتن این گلدان ها و آموزش های بسیار ساده، خود را با فعالیتی چون گلخانه داری سرگرم کنند و باعث افزایش روحیه و نشاط خود شوند.

گلدان پلاستیکی باغی

به طور کلی سرو کار داشتن افراد با گل و گیاه و نگهداری و پرورش گل های زینتی در خانه، باعث ایجاد روحیه و انگیزه در افراد شده و اعتماد به نفس آنها را بالا می برد. از این رو توصیه بسیاری از روانشناسان نیز به افراد جوامع امروزی این می باشد که با ماشینی شدن و صنعتی شدن زندگی ها و فضای بسته آپارتمان ها، حتما فعالیت هایی که با گل و گیاه می باشد را در برنامه روزانه یا هفتگی خود داشته باشند و به این صورت با طبیعت آرامش از دست رفته خود را به دست بیاورند.

قیمت گلدان پلاستیکی

گلدان پلاستیکی باغی دارای کیفیت نسبتا مطلوب و ارزان ترین قیمت در بازار گل و گیاه می باشد. این گلدان ها مناسب پرورش انواع گیاهان زینتی چون سانسوریا، دیفن باخیا، آگلونما، آلوئه ورا، برگ بیدی، شفلرا، ساکولنت ها، یاس هلندی، کاج ها و انواع درخت ها می باشد. سایز متفاوت این گلدان ها و قیمت ارزان آنها باعث شده تا بسیاری از افراد بتوانند پرورش گل و گیاه در خانه داشته باشند.

گلدان پلاستیکی باغی

قیمت گلدان پلاستیکی باغی کاملا به کیفیت گلدان بستگی دارد. اگر گلدان بازیافت اول باشد و بدنه پله پله ای داشته باشد، کیفیت بالاتری داشته و عمر مفید آن بین ۲ تا ۳ سال می باشد و البته اگر خیلی جابجا نشود تا چندین سال ماندگاری دارد. اما اگر گلدان بازیافت دوم یا سوم باشد، کیفیت و ماندگاری آن کمتر است. از این رو هنگام خرید گلدان باید آن را کمی فشار داد تا از انعطاف پذیری آن مطمئن شد و بتوان در مورد کیفیت آن شناخت نسبی را بدست آورد. البته کیفیت گلدان حداقل بعد از ۶ ماه تا یکسال در آب و هوای بارانی و آفتابی مشخص می شود.

شما عزیزان می توانید با کارشناس و مسئول فروش کارخانه ارتباط برقرار کنید و لیست و کاتالوگ انواع گلدان پلاستیکی باغی و تزئینی مورد نیاز خود را دریافت نمایید تا شناخت کاملی نسبت به آنها پیدا کرده و با توجه به میزان فعالیت خود در کار گلخانه داری و کشاورزی و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، گزینه مناسب را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید.

محسن خانی

من در حوزه محصولات پلاستیکی فعالیت میکنم

مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید